Xray Audit (1.6.1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Title
de: Titel

en: Disabled
de: Abgschaltet

en: Enabled
de: Ygschaltet

en: Summary
de: Zämefassig

en: Host
de: Rächner

en: Role
de: Rolle
