Xray Audit (1.6.1) - en to he translation catalogue (69 entries)

en: Forms
he: טפסים

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Group
he: קבוצה

en: Type
he: סוג

en: Closed
he: סגור

en: Description
he: תיאור

en: Language
he: שפה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Project
he: פרוייקט

en: Download
he: הורדה

en: Version
he: גירסה

en: Edit
he: עריכה

en: None
he: ללא

en: Link
he: קישור

en: Parent
he: אב

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Summary
he: תקציר

en: Open
he: פתוח

en: Views
he: היבטים

en: View
he: צפיה

en: Path
he: מיקום

en: Modules
he: רכיבים

en: Region
he: איזור

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Total
he: סך הכל

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Active
he: פעיל

en: Database
he: בסיס נתונים

en: Module
he: מודול

en: Host
he: שם שרת

en: Published
he: מפורסם

en: Revisions
he: גרסאות

en: Last access
he: כניסה אחרונה

en: Field type
he: סוג שדה

en: Count
he: כמות

en: Role
he: תפקיד

en: Provider
he: ספק

en: Operation
he: פעולה

en: Multiplier
he: מכפיל

en: Entity
he: יישות

en: Blocked
he: חסום

en: Permissions
he: הרשאות

en: Installed
he: מותקן

en: Display label
he: תצוגת תווית

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Translatable
he: ניתן לתרגום

en: Profiles
he: פרופילי משתמשים

en: Used
he: בשימוש

en: Package
he: חבילה

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות

en: Reports
he: דוחות

en: Cardinality
he: כמות

en: Formatter
he: פורמט

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Recommended version
he: גרסה מומלצת

en: Bundle
he: חבילה

en: Link description
he: תאור הקישור

en: Langcode
he: קוד שפה

en: Block layout
he: בלוקים

en: Default value callback
he: קריאת ערך ברירת מחדל
