Xray Audit (all releases) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: View
bg: Прегледай

en: Id
bg: Номер

en: Role
bg: Роля

en: Permissions
bg: Права

en: Packages
bg: Пакети

en: Reports
bg: Доклади
