Xray Audit (all releases) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Forms
cs: Formuláře

en: Status
cs: Stav

en: Type
cs: Typ

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: View
cs: Zobrazit

en: Total
cs: Celkem

en: Active
cs: Aktivní

en: Database
cs: databáze

en: Last access
cs: Poslední přístup

en: Count
cs: Počet

en: Blocked
cs: Zablokován

en: Permissions
cs: Oprávnění

en: Packages
cs: Balíky

en: About
cs: Popis

en: Reports
cs: Logy

en: Download CSV
cs: Stáhnout CSV
