Xray Audit (all releases) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Forms
da: Formularer

en: Settings
da: Indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: View
da: Vis

en: Total
da: I alt

en: Active
da: Aktiv

en: Last access
da: Seneste tilgang

en: Count
da: Antal

en: Role
da: Rolle

en: Blocked
da: Blokeret

en: Permissions
da: Tilladelser

en: Packages
da: Pakker

en: About
da: Om

en: Reports
da: Rapporter
