Xray Audit (all releases) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Forms
dz: འབྲི་ཤོག་ཚུ་

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: View
dz: སྟོན་

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Last access
dz: མཐའ་མཇུག་གི་ འཛུལ་སྤྱོད།

en: Count
dz: གྱངས་ཁ་བརྐྱབ་

en: Blocked
dz: བཀག་ཡོདཔ།
