Xray Audit (all releases) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Forms
eo: Formularoj

en: Status
eo: Stato

en: Type
eo: Tipo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Active
eo: Aktiva

en: Last access
eo: Lasta aliro

en: Field type
eo: Speco de kampo

en: Count
eo: Kalkulo

en: Blocked
eo: Blokita

en: Permissions
eo: Permesoj

en: Reports
eo: Raportoj

en: Bundle
eo: Fasko
