Xray Audit (all releases) - en to et translation catalogue (24 entries)

en: Forms
et: Vormid

en: Status
et: Olek

en: Type
et: Liik

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: View
et: Kuva

en: Total
et: Kokku

en: Active
et: Aktiivne

en: Database
et: Andmebaas

en: Last access
et: Viimane külastus

en: Field type
et: Välja tüüp

en: Count
et: Arv

en: Id
et: ID

en: Role
et: Roll

en: Multiplier
et: Kordaja

en: Entity
et: Olem

en: Blocked
et: Blokeeritud

en: Permissions
et: Õigused

en: Packages
et: Pakid

en: About
et: Programmist

en: Reports
et: Raportid

en: Formatter
et: Vormindaja

en: Bundle
et: kogum

en: Architecture
et: Arhitektuur
