Xray Audit (all releases) - en to fi translation catalogue (24 entries)

en: Forms
fi: Lomakkeet

en: Status
fi: Tila

en: Type
fi: Tyyppi

en: Settings
fi: Asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: View
fi: Näytä

en: Total
fi: Yhteensä

en: Active
fi: Voimassa

en: Database
fi: Tietokanta

en: Last access
fi: Viimeksi paikalla

en: Field type
fi: Kentän tyyppi

en: Count
fi: Laskuri

en: Id
fi: Tunniste

en: Role
fi: Rooli

en: Multiplier
fi: Kerroin

en: Entity
fi: Entiteetti

en: Blocked
fi: Suljettu

en: Permissions
fi: Käyttöoikeudet

en: Packages
fi: Pakkaukset

en: About
fi: Tietoja

en: Reports
fi: Raportit

en: Formatter
fi: Muokkaaja

en: Bundle
fi: Paketti

en: Langcode
fi: Kielikoodi
