Xray Audit (all releases) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Type
fil: Uri

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: View
fil: Tingnan

en: Active
fil: Aktibo

en: Blocked
fil: Hinadlangan

en: Permissions
fil: Mga pahintulot

en: Reports
fil: Mga ulat
