Xray Audit (all releases) - en to fr translation catalogue (32 entries)

en: Forms
fr: Formulaires

en: Status
fr: État

en: Language
fr: Langue

en: Settings
fr: Paramètres

en: Label
fr: Libellé

en: View
fr: Voir

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Active
fr: Actif

en: Database
fr: Base de données

en: Published
fr: Publié

en: Last access
fr: Dernier accès

en: Field type
fr: Type de champ

en: Count
fr: Décompte

en: Id
fr: Identifiant (ID)

en: Role
fr: Rôle

en: Multiplier
fr: Multiplicateur

en: Entity
fr: Entité

en: Blocked
fr: Bloqué

en: Permissions
fr: Droits

en: Unpublished
fr: Non publié

en: Packages
fr: Colis

en: About
fr: À propos

en: Reports
fr: Rapports

en: Field Name
fr: Nom du champ

en: Formatter
fr: Outil de mise en forme

en: Download CSV
fr: Télécharger le CSV

en: Bundle
fr: Type

en: View Mode
fr: Mode d'affichage

en: Breakpoints
fr: Points-d'arrêts

en: Langcode
fr: Code de la langue

en: Number of users
fr: Nombre d'utilisateurs

en: Internal Page Cache module
fr: Module Internal Page Cache
