Xray Audit (all releases) - en to gu translation catalogue (18 entries)

en: Forms
gu: પત્રકો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Language
gu: ભાષા

en: Link
gu: કડી

en: Parent
gu: પિતૃ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: View
gu: જુઓ

en: Active
gu: સક્રિય

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Role
gu: હોદો

en: Permissions
gu: પરવાનગીઓ

en: Unpublished
gu: અપ્રકાશિત

en: About
gu: વિશે

en: Reports
gu: અહેવાલો

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર

en: Bundle
gu: બંડલ
