Xray Audit (all releases) - en to he translation catalogue (31 entries)

en: Forms
he: טפסים

en: Status
he: מצב

en: Type
he: סוג

en: Language
he: שפה

en: Link
he: קישור

en: Parent
he: אב

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: View
he: צפיה

en: Total
he: סך הכל

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Active
he: פעיל

en: Database
he: בסיס נתונים

en: Host
he: שם שרת

en: Published
he: מפורסם

en: Revisions
he: גרסאות

en: Last access
he: כניסה אחרונה

en: Field type
he: סוג שדה

en: Count
he: כמות

en: Role
he: תפקיד

en: Multiplier
he: מכפיל

en: Entity
he: יישות

en: Blocked
he: חסום

en: Permissions
he: הרשאות

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: About
he: אודות

en: Reports
he: דוחות

en: Formatter
he: פורמט

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Bundle
he: חבילה

en: Langcode
he: קוד שפה
