Xray Audit (all releases) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Forms
hr: Forme

en: Settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: View
hr: Pregled

en: Total
hr: Ukupno

en: Active
hr: Aktivno

en: Last access
hr: Zadnji pristup

en: Count
hr: Broj

en: Role
hr: Uloga

en: Blocked
hr: Blokiran

en: Permissions
hr: Dopuštenja

en: About
hr: Opis

en: Reports
hr: Izvješća
