Xray Audit (all releases) - en to hu translation catalogue (40 entries)

en: Forms
hu: Űrlapok

en: Status
hu: Állapot

en: Type
hu: Típus

en: Language
hu: Nyelv

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Parent
hu: Szülő

en: Settings
hu: Beállítások

en: Label
hu: Címke

en: View
hu: Megtekintés

en: Total
hu: Mindösszesen

en: ID
hu: Azonosító

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Active
hu: Aktív

en: Database
hu: Adatbázis

en: Host
hu: Kiszolgálónév

en: Published
hu: Közzétéve

en: Revisions
hu: Változatok

en: Last access
hu: Utolsó tevékenység

en: Field type
hu: Mező típusa

en: Count
hu: Mennyiség

en: Id
hu: Azonosító

en: Role
hu: Szerepkör

en: Level
hu: Szint

en: Multiplier
hu: Szorzó

en: Entity
hu: Entitás

en: Blocked
hu: Zárolt

en: Permissions
hu: Jogosultságok

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Packages
hu: Csomagok

en: About
hu: Leírás

en: Reports
hu: Jelentések

en: Field Name
hu: Mező neve

en: Formatter
hu: Formázó

en: Download CSV
hu: CSV letöltése

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Architecture
hu: Építészet

en: View Mode
hu: Nézetmód

en: Breakpoints
hu: Töréspontok

en: Langcode
hu: Nyelvkód
