Xray Audit (all releases) - en to is translation catalogue (23 entries)

en: Forms
is: Form

en: Status
is: Staða

en: Type
is: Gerð

en: Language
is: Tungumál

en: Link
is: Hlekkur

en: Parent
is: Foreldri

en: Settings
is: Stillingar

en: Label
is: Merking

en: View
is: Skoða

en: Total
is: Samtals

en: ID
is: Kenni

en: Unknown
is: Óþekkt

en: Active
is: Virkt

en: Database
is: Gagnagrunnur

en: Host
is: Vél

en: Published
is: Birt

en: Revisions
is: Útgáfur

en: Role
is: Hlutverk

en: Blocked
is: Óvirkur

en: Permissions
is: Réttindi

en: Unpublished
is: Ekki birt

en: About
is: Um

en: Reports
is: Skýrslur
