Xray Audit (all releases) - en to jv translation catalogue (25 entries)

en: Forms
jv: Formulir

en: Group
jv: Grup

en: Type
jv: Tipe

en: Description
jv: Katrangan

en: Language
jv: Basa

en: Link
jv: Tautan

en: Parent
jv: Induk

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: View
jv: Tampilan

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: Active
jv: Aktif

en: Published
jv: Dipacak

en: Revisions
jv: Owah-owahan

en: Last access
jv: Aksés terakhir

en: Field type
jv: Jinis field

en: Count
jv: Jumlah

en: Role
jv: Parāgā

en: Blocked
jv: Ditolak

en: Permissions
jv: Kawenangan

en: Default value
jv: Biji gawan

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani

en: Reports
jv: Laporan
