Xray Audit (all releases) - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: Forms
ka: ფორმები

en: Status
ka: სტატუსი

en: Type
ka: ტიპი

en: Language
ka: ენა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Active
ka: აქტიური

en: Database
ka: მონაცემტა ბაზა

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Last access
ka: ბოლო ვიზიტი

en: Field type
ka: ველის ტიპი

en: Count
ka: რაოდენობა

en: Role
ka: როლი

en: Blocked
ka: დაბლოკილი

en: Permissions
ka: უფლებები
