Xray Audit (all releases) - en to kk translation catalogue (23 entries)

en: Forms
kk: Қалыптар

en: Status
kk: Жағдайы

en: Type
kk: Тип

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Link
kk: Сілтеме

en: Parent
kk: Ата-ана

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: View
kk: Қарау

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Active
kk: Белсенді

en: Host
kk: Хост

en: Published
kk: Жарияланған

en: Revisions
kk: ревизиялар

en: Last access
kk: Соңғы қатынас

en: Field type
kk: Өрістін типы

en: Count
kk: Саны

en: Blocked
kk: Бұғатталған

en: Permissions
kk: Құқықтары

en: Reports
kk: Есептер
