Xray Audit (all releases) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Forms
my: ဖောင်များ

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Label
my: အညွန်း

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Id
my: အမှတ်စဉ်

en: Permissions
my: ခွင့်ပြုချက်များ

en: About
my: အကြောင်း

en: Reports
my: အစီရင်ခံစာများ
