Xray Audit (all releases) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Forms
nl: Formulieren

en: Settings
nl: Instellingen

en: View
nl: Weergeven

en: Total
nl: Totaal

en: Active
nl: Actief

en: Last access
nl: Laatste toegang

en: Count
nl: Aantal

en: Id
nl: ID

en: Role
nl: Rol

en: Blocked
nl: Geblokkeerd

en: Permissions
nl: Toegangsrechten

en: Packages
nl: Pakketten

en: About
nl: Over

en: Reports
nl: Rapporten

en: Download CSV
nl: CSV-bestand downloaden

en: Langcode
nl: Taalcode

en: Internal Page Cache module
nl: Internal Page Cache-module
