XSL Formatter (2.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Description
be: Апісанне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Configuration
be: Налады

en: Machine name
be: Машынная назва

en: About
be: Аб
