XSL Formatter (2.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Description
gu: વર્ણન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: About
gu: વિશે
