XSL Formatter (2.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Description
he: תיאור

en: Edit
he: עריכה

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Configuration
he: הגדרות

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות
