XSL Formatter (2.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Description
it: Descrizione

en: Edit
it: Modifica

en: Name
it: Nome

en: Label
it: Etichetta

en: Configuration
it: Configurazione

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: About
it: Informazioni

en: Troubleshooting
it: Risoluzione problemi
