XSL Formatter (8.x-1.0-alpha2) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Description
id: Deskripsi

en: Name
id: Nama

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: About
id: Tentang
