XSL Formatter (8.x-1.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Description
pt: Descrição

en: Name
pt: Nome

en: Label
pt: Rótulo

en: Configuration
pt: Configurações

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Você tem certeza que deseja excluir %name?

en: About
pt: Sobre
