XSL Formatter (8.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: Edit
nl: Bewerken

en: Name
nl: Naam

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: About
nl: Over

en: Troubleshooting
nl: Problemen oplossen
