XSL Formatter (8.x-1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Description
cs: Popis

en: Edit
cs: Upravit

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Machine name
cs: Strojový název

en: About
cs: Popis

en: Troubleshooting
cs: Řešení problémů
