Xtended Content (8.x-0.1) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Content
sq: Përmbajtja

en: List
sq: Lista

en: Edit
sq: Ndrysho

en: View
sq: Shfaq

en: Revisions
sq: Revizione

en: Create @name
sq: Krijo @name
