Xtended Content (8.x-0.10) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Content
hu: Tartalom

en: List
hu: Lista

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Label
hu: Címke

en: View
hu: Megtekintés

en: Revisions
hu: Változatok

en: N/A
hu: Nincs adat

en: Maximum length
hu: Legnagyobb hossz

en: About
hu: Leírás

en: Create @name
hu: @name beküldése

en: The maximum length of the field in characters.
hu: A mező leghosszabb karakterszáma.

en: - Select a value -
hu: - Érték kiválasztása -

en: Text value
hu: Szöveges érték

en: %name: may not be longer than @max characters.
hu: %name: nem lehet hosszabb, mint @max karakter.
