Xtended Content (8.x-0.10) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: List
ku: لیستە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Label
ku: پێناس

en: View
ku: پیشاندان

en: Revisions
ku: پێداچوونەوەکان

en: N/A
ku: نییە

en: Maximum length
ku: گەورەترین درێژی

en: About
ku: دەربارە

en: Create @name
ku: دروست کردنی @name

en: - Select a value -
ku: - نرخێک هەڵبژێرە -
