Xtended Content (8.x-0.10) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Content
sk: Obsah

en: List
sk: Zoznam

en: Edit
sk: Upraviť

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Label
sk: Označenie

en: View
sk: Zobraziť

en: Revisions
sk: Revízie

en: Maximum length
sk: Maximálna dĺžka

en: About
sk: Informácie o

en: Create @name
sk: Vytvoriť @name

en: The maximum length of the field in characters.
sk: Maximálna dĺžka poľa v znakoch.

en: - Select a value -
sk: - Zvoľte hodnotu -

en: Text value
sk: Text

en: %name: may not be longer than @max characters.
sk: %name: nesmie byť dlhší ako @max znakov.
