Xtended Content (8.x-0.10) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Content
sv: Innehåll

en: List
sv: Lista

en: Edit
sv: Redigera

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Label
sv: Etikett

en: View
sv: Visa

en: Revisions
sv: Versioner

en: N/A
sv: Inte tillgänglig

en: Maximum length
sv: Längsta längd

en: About
sv: Om

en: Create @name
sv: Skapa @name

en: The maximum length of the field in characters.
sv: Det största antalet tecken i fältet.

en: - Select a value -
sv: - Välj ett värde -

en: Text value
sv: Textvärde

en: %name: may not be longer than @max characters.
sv: %name: får inte vara längre än @max tecken.
