Xtended Content (8.x-0.2) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Content
sl: Vsebine

en: List
sl: Seznam

en: Edit
sl: Uredi

en: Label
sl: Oznaka

en: View
sl: Prikaži

en: Revisions
sl: Različice

en: Create @name
sl: Ustvari @name
