Xtended Content (8.x-0.3) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Content
ast: Conteníu

en: List
ast: Llista

en: Edit
ast: Editar

en: Label
ast: Etiqueta

en: View
ast: Vista

en: Revisions
ast: Revisiones
