Xtended Content (8.x-0.3) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Content
bg: Съдържание

en: List
bg: Списък

en: Edit
bg: Редактирай

en: Label
bg: Заглавие

en: View
bg: Прегледай

en: Revisions
bg: Редакции

en: Create @name
bg: Създай @name
