Xtended Content (8.x-0.3) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: View
dz: སྟོན་

en: Revisions
dz: བསྐྱར་སྦྱོང་ཚུ་
