Xtended Content (8.x-0.3) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: List
ps: لړ

en: Edit
ps: سمون

en: View
ps: ليد

en: Revisions
ps: بياكتنې
