Xtended Content (8.x-0.5) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Content
kk: Контент

en: List
kk: Көрсету

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Label
kk: Атауы

en: View
kk: Қарау

en: Revisions
kk: ревизиялар

en: Create @name
kk: @name құру
