Xtended Content (8.x-0.5) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Label
si: ලේබලය
