Xtended Content (8.x-0.7) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Content
nn: Innhald

en: List
nn: Liste

en: Edit
nn: Rediger

en: Label
nn: Etikett

en: View
nn: Sjå på

en: Revisions
nn: Utgåver

en: Create @name
nn: Lag @name
