Xtended Content (8.x-0.7) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: Content
os: Мидис

en: List
os: Номхыгъд

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Label
os: Нысан

en: View
os: Фенд
