Xtended Content (8.x-0.7) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Edit
se: Rievdat

en: View
se: Čájet

en: Revisions
se: Versuvnnat

en: Create @name
se: Ásat @name
