Xtended Content (8.x-0.8) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Content
be: Змесціва

en: List
be: Спіс

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: - None -
be: - Нічога -

en: Label
be: Подпіс

en: View
be: Праглядзець

en: Revisions
be: Версіі

en: N/A
be: Не даступна

en: Maximum length
be: Максімальная даўжыня

en: About
be: Аб

en: Create @name
be: Стварыць @name

en: The maximum length of the field in characters.
be: Максімальная даўжыня поля ў сімвалах.

en: - Select a value -
be: - Выберыце значэнне -

en: Text value
be: Тэкставае значэнне
