Xtended Content (8.x-0.8) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Content
bo: ནང་དོན

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Revisions
bo: བསྒྱུར་བཅོས་པར་གཞི

en: Maximum length
bo: ཆེས་རིང་བའི་ཚད

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Create @name
bo: @name་ཞིག་གསར་བཟོ་བྱེད་པ

en: The maximum length of the field in characters.
bo: གནས་ཁོངས་འདིའི་ཆེས་རིང་བའི་ཡིག་འབྲུའི་ཚད།

en: - Select a value -
bo: - ཐོབ་གྲངས་ཤིག་གདམ་པ-
