Xtended Content (8.x-0.8) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Content
da: Indhold

en: List
da: Vis

en: Edit
da: Redigér

en: - None -
da: - Ingen -

en: Label
da: Etiket

en: View
da: Vis

en: Revisions
da: Versioner

en: Maximum length
da: Maksimal længde

en: About
da: Om

en: Create @name
da: Opret @name

en: The maximum length of the field in characters.
da: Feltets maksimale længde i tegn.

en: - Select a value -
da: - Vælg en værdi -

en: Text value
da: Tekstværdi

en: %name: may not be longer than @max characters.
da: %name: må ikke være længere end @max tegn.
