Xtended Content (8.x-0.8) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Content
et: Sisu

en: List
et: Nimekiri

en: Edit
et: Muuda

en: - None -
et: - Puudub -

en: Label
et: Nimetus

en: View
et: Kuva

en: Revisions
et: Redaktsioonid

en: N/A
et: Puudub

en: Maximum length
et: Maksimaalne pikkus

en: About
et: Programmist

en: Create @name
et: Lisa @name

en: The maximum length of the field in characters.
et: Välja maksimaalne pikkus sümbolites.

en: - Select a value -
et: - Vali väärtus -

en: Text value
et: Tekstiline väärtus

en: %name: may not be longer than @max characters.
et: %name: ei tohi olla pikem kui @max märki.
