Xtended Content (8.x-0.8) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Content
eu: Edukia

en: List
eu: Zerrenda

en: Edit
eu: Editatu

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Label
eu: Etiketa

en: View
eu: Bista

en: Revisions
eu: berrikuspenak

en: Maximum length
eu: Luzera maximoa

en: About
eu: (r)i buruz

en: Create @name
eu: Sortu @name

en: - Select a value -
eu: - Balioa aukeratu -

en: Text value
eu: Testu balioa
