Xtended Content (8.x-0.8) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Content
fi: Sisältö

en: List
fi: Lista

en: Edit
fi: Muokkaa

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Label
fi: Tunnus

en: View
fi: Näytä

en: Revisions
fi: Versiot

en: N/A
fi: Ei saatavilla

en: Maximum length
fi: Suurin pituus

en: About
fi: Tietoja

en: Create @name
fi: Luo @name

en: The maximum length of the field in characters.
fi: Kentän maksimipituus merkkeinä.

en: - Select a value -
fi: - Aseta arvo -

en: Text value
fi: Tekstin arvo

en: %name: may not be longer than @max characters.
fi: %name: ei voi olla pidempi kuin @max merkkiä.
